ETV SL21-20-B10
  • cq5dam.web .400.400 26
SEND INQUIRY loading
Category: Tensor SL Electric Screwdriver Tags: 8433200960, Atlas Copco, ETV SL21-20-B10
  • cq5dam.web .400.400 26
  • Description
  • Reviews (0)
  • Model type : Angle
  • Torque range min : 4 Nm
  • Torque range max : 20 Nm
  • Motor power : 140 W
  • Motor voltage : 35 V
  • Weight : 0.95 kg
  • Weight : 2.1 lb
  • Length : 285 mm
  • CS distance : 14 mm